معرفی سايت

 سلام به دوستان عزیز پرشینی .امیدوارم که حالتون خوب باشه.

دوستان شاید براتون اتفاق افتاده باشه که بعضی از برنامه های تلویزیون رو نتونسته باشید ببینید و به قول گفتنی از دست داده باشید و دوست داشته باشید که اون برنامه رو ببینید.

در این راستا سایت های بسیاری به عنوان ارشیو تلویزیون ایجاد شد که امروز من یکی از اون هارو به شما معرفی می کنم تا بتونید برنامه دلخواهتون رو چه ندیده باشید و شاید هم میخواهید در ارشیوتون  برنامه خاصی رو داشته باشید به راحتی دانلود کنید. 

این سایت جزو بهترین ارشیو های تلویزیون به حساب میاد

ادرس سایت اینه:

www.pulsetv.ir 

امیدوارم که خوشتون بیاد و مورد استفادتون باشه.

                                                               با تشکر (نگار)  

/ 1 نظر / 7 بازدید
سرباز هخامنشي

سلام ... وبلاگ تونو خوندم جذاب و جالب بود موفق باشید .... گاهی اوقات پیش می آید عده ای بر این باورند صنوبری که سایه ندارد حتما از خواب موریانه ترسیده است ، مثل آفتاب از خواب شب مثل ترانه از ترس تیغ مثل من از تکلم تاریک . باید تحمل کرد ما همیشه ی خدا یک خواب خوش دلنشین کم داریم مثل دریا (( که همیشه خوابش آشفته است )) ما به هرچه که باید ، مجبوریم ! یا هر چه که بی چراغ .... چه عادت عریانی ! چه اشتباه بزرگ پر سایه ای ! گاهی اوقات پیش می آید ریگی از دستی سلام ندیده در آب می افتد ما هم عین انتظار چشمه گاهی تکان می خوریم ، دلهره از دریا به آدمی رسیده است . بگذار باران ریگ و سوال و بیداری بی دلیل ببارد ! اینجا عده ای در حال گذر از کوچه سوال می کنند : چرا بیداری بی دلیل بسیار کم است ؟ عده ای با کفش های تنگ از کوچه می گذرند ردی از ریگ در پشت پایشان پیداست ، بعد گدای کوری از پس آواز سنگ می آید خبر از چشمه می آورد که این همه ریگ از کجای آسمان باریده است ، گاهی اوقات باید تحمل کنیم ،